"Moc děkuji za pomoc s bytem. Jste úžasní :-)"
Karolína Plíšková
profesionální tenistka
"Realitní kancelář Soukup & Partners mohu všem doporučit. Svěřili jsme jí péči o naše rodinné nemovitosti a jsme naprosto spokojeni."
Tomáš Vaverka
paralympijský reprezentant
"Společnost Soukup & Partners zajistila rychlý a zejména bezstarostný nákup mého bytu, což velice oceňuji."
PHDr. Petr Just
děkan Metropolitní univerzity v Praze
"S průběhem a jednáním realitního agenta společnosti S&P jsem byl velice spokojen."
Jan Kalousek
zpěvák
"Tuto realitní kancelář jsem zvolil na doporučení svého přítele a velmi děkuji za rychlý a bezproblémový prodej domu i pomoc s koupí bytu, maximální spokojenost."
Ladislav Bulvas
fitness trenér a výživový poradce
"Děkuji velmi Soukup & Partners za skvělé profesionální služby, se kterýma jsem již byla po druhé při prodeji mé nemovitosti spokojena. Soukup & Partners mohu jen doporučit."
Dominika Mesarošová
modelka
"Pro nelehký úkol - současný prodej bytu a nákup nového - jsme s maminkou využili služeb společnosti Soukup & Partners. Byla to velmi dobrá volba. Profesionální a individuální přístup, trvalý zájem o náš případ, pravidelné informování o vývoji a řada cenných doporučení a konečně i uzavření prodeje i koupě k naši plné spokojenosti. Jednoznačně pozitivní doporučení."
Ing. Tomáš Šarapatka CSc.
"Makléř S&P mi vysvětlil, že s realitkou se dá byt prodat tak, abych ve finále měl více peněz, než když bych to dělal bez realitky. Dostal ode mne měsíc, aby byt prodal. A prodal ho. Celý proces byl velmi vstřícný, jasný. Makléř byl vždy ochotný a trpělivý. A byl i empatický, což nebývá u realiťáků běžné - všichni tak nějak počítají, že všichni všemu rozumí. Makléř této firmy vše vysvětlí a když se nechytíte, zkusí to jinak."
Roman Kvasňa
Komerční Banka - management vývoje aplikací
"Skvělý, profesionální přístup. Servis před prodejem i po něm, fotograf, schůzky se zájemci, smlouvy, až po vyplnění DP. Laikovi vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Pokud bych ještě někdy potřebovala RK, tak jedině Soukup & Partners."
Šárka Janoušková
manikérka, pedikérka
"Rychlý, bezproblémový a profesionální prodej bytu. Naprostá spokojenost."
Milena Zemanová
důchodkyně
"Díky společnosti S&P jsme dovedli koupi našeho nového bytu do úspěšného konce. Po celou dobu jsme s manželem hodně ocenili jejich otevřený přístup a srozumitelnou komunikaci. Hodně nám ulehčili celý proces, nezbytné právní úkony i financování bankou. Děkujeme a firmu S&P doporučujeme každému."
Dominika Šimoňaková
Planetárium Praha - Marketing & PR Manager

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Napište nám. Ozveme se do 24 hodin. Rádi Vás také přivítáme v naší kanceláři na adrese Pöslova 3, Praha 10